Każda betoniarnia jest niezwykle ważną i potrzebną firmą zajmującą się produkcją betonu najwyższej jakości oraz sprawdzaniem jego jakości na każdym etapie produkcji. Takie inwestycje są niezbędne dla wszystkich, którzy chcą wybudować dom, ponieważ właśnie wtedy mogą skorzystać z najlepszych ofert, jakie daje nam dana betoniarnia.

Wytrzymały beton woj. Świętokrzyskie

Zazwyczaj betoniarnie zajmują się nie tylko produkowaniem betonu, ale również produkcją wyrobów betonowych tak zwanych prefabrykatów betonowych. Prefabrykaty betonowe są to półprodukty stosowane do zamontowania na placu budowlanym. Jednak nie jest to wszystko co oferuje nam betoniarnia. Możemy liczyć na pomoc zakładu podczas wylewania stropu czy przewiezienia niezbędnego nam betonu. Sprzęt i beton posiada kompleksowa betoniarnia Staszów w woj. Świętokrzyskim. Oczywiście mowa o firmie BETOMEX.

Beton Staszów BETOMEX – beton drogowy i towarowy oraz asfalt

ul. Towarowa 46
28-200 Staszów
woj. Świętokrzyskie

Telefon do biura firmy +48 15 864 44 19
Zadzwoń, zamów produkty i wybierz idealne rozwiązania dla siebie: +48 798 460 460

E-mail: biuro@betomex.pl

Dobry jakościowo beton i asfalt

Wiele firm korzysta z usług betoniarni, podczas budowy dróg, hali sportowych, galerii, obwodnic i innych, ale osoby prywatne, które chcą wybudować dom, również korzystają z usług betoniarni. Jak widać, te usługi są szczególnie ważne w przypadku gdy chcemy zbudować jakiś większy budynek ale nie tylko, ponieważ do budowy domów również skorzystamy z serwisu firmy zajmującej się produkcją betonu.

Polecamy serdecznie firmę i betoniarnię BETOMEX. Mapa z dojazdem:

Warto również wspomnieć, że większość podobnych firm, które zajmują się wyrobami betonowymi, może nam zagwarantować świetną jakość betonu, ponieważ nieustannie prowadzone są testy jakościowe tworzonego betonu, na każdym etapie jego wytwarzania. BETOMEX to nie tylko powiat staszowski ale również doskonały beton Daleszyce, Obrazów, Lipnik, Bogoria, Klimontów, Iwaniska, Łagów, Maćkowice, Raków, Szydłów, Chmielnik, Tuczępy, Pacanów, Osiek, Rytwiany, Samborzec, Łoniów, Gnojno, Stopnica, Solec-Zdrój, Busko-Zdrój, Nowy Korczyn, Połaniec, Łubnice,Oleśnica, Sandomierz, Tarnobrzeg, Koprzywnica.

Na wielu stronach internetowych takich fabryk możemy spotkać się z orzeczeniem o dobrej jakości kruszywa, z jakiego dana firma korzysta, co bardzo dobrze świadczy o usługodawcy.

Wynajem dźwigów woj. Świętokrzyskie

Firma BETOMEX poza materiałami budowlanymi jak w.w to także usługi. Oczywiście stabilizacja gruntu to pierwsza z nich, przy współpracy z DYLMEX w pełnej ofercie. Wśród niej takie usługi jak stabilizacja pod drogi, kostkę, parkingi, lekkie konstrukcje. Wszędzie tam gdzie chcemy aby grunt był stabilny, nie zapadał się. Oczywiście nie dotyczy to każdego terenu.

Poza stabilizacją oczywiście dźwigi. Wynajem dźwigów, żurawi mobilnych. Nasze dźwigi to 55 i 90 ton udźwigu i takie parametry możemy przedstawić w ofercie. BETOMEX to kompleksowa obsługa klientów. Posiadamy ogromne doświadczenie, renomę. Dźwigi możliwe do wynajęcia tylko z operatorami.

A jeżeli potrzebny Państwu transport materiałów takich jak styropian, pianki i inne lekkie to FT.U.H MaxTrans z Mielca to doskonały transport krajowy. Poza krajowymi relacjami oczywiście także południowi sąsiedzi i transport Słowacja czy Austria. Dlatego właśnie w południowej części Polski MaxTrans to doskonały wybór.