Naszym największym priorytetem jest zadowolenie wszystkich pacjentów ze świadczonych przez nas usług. Prowadzimy profesjonalny gabinet rehabilitacji, fizjoterapii oraz masażu. Pomagamy w walce z różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa, które bywają bardzo uciążliwe. Osteozi, jako jeden z nielicznych gabinetów w mieście Mielec wyróżnia się pełnym profesjonalizmem oraz wieloma latami praktyki. Dzięki naszej opiece będziesz mógł odzyskać upragnione zdrowie i wrócić do normalnego funkcjonowania.

Skuteczna rehabilitacja w Mielcu

Na temat schorzeń kręgosłupa wiemy praktycznie wszystko, dlatego też jesteśmy w stanie pomóc każdemu pacjentowi. W leczeniu wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne metody, które przynoszą niesamowite rezultaty. Osteozi dysponuje bardzo bogatą ofertą, dlatego też warto się z nią dokładnie zapoznać. Z całą pewnością każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie, co go w stu procentach usatysfakcjonuje. Nasz gabinet jest najlepszym wyborem, który nie zawiedzie absolutnie nikogo. Zapraszamy serdecznie.

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek / Mielec

Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec
woj. Podkarpackie

Telefon do rejestracji telefonicznej +48 509 352 615

Ból kręgosłupa, rehabilitacja powypadkowa

Jeżeli masz problemy z kręgosłupem po wypadku i oczywiście nie są to trwałe uszczerbki wymagające leczenia operacyjnego to w uśmieżeniu bólu z pewnością pomoże skuteczna rehabilitacja kręgosłupa. W mieście Mielec jest wiele gabinetów, OSTEOZI stosuje różne sprawdzone metody leczenia. Na leczenie kręgosłupa i ból kręgosłupa polecamy najlepsze znane nam metody leczenia kręgosłupa.

Poniżej mapa dojazdu do OSTEOZI:

Większość naszych pacjentów to Mielec i okolice. Polecamy się także dla osób przyjezdnych do Mielca i okolic; Szczucin, Padew Narodowa, Kolbuszowa, Przecław, Tuszyma, Radomyśl Wielki, Nowa Dęba i inne miejscowości.

Ból i nerwobóle kręgosłupa

Nasz gabinet rehabilitacji to nie tylko rehabilitacja. To również fizjoterapia i masaże. Wszędzie tam gdzie można – sugerujemy masaże lecznicze i relaksacyjne. Profilaktyka szczególnie dla osób prowadzących siedzący tryb pracy to wyjątkowo istotny element codzienności.

Polecamy serdecznie wszystkim masaże na ból kręgosłupa i nerwobóle.