Trwały i solidny sprzęt ortopedyczny

Ortezy na urazy kończyn dolnych

Stabilizacja ciała we właściwej pozycji bez zbędnego ucisku i usztywnienia, a także wyrobienie w naszym ciele właściwego nawyku i odpowiedniej pozycji. To tylko niektóre z zadań, które stawiane są przed ortezami. Stosujemy je zwykle w stanach zwyrodnieniowych, zespołach bólowych, przy wadach wodzonych, a także gdy ulegniemy wypadkowi, który niestety wymaga solidnej rehabilitacji.

Sklep i sprzęt ortopedyczny REHA-MED

Jeżeli rehabilitacja to także często potrzebny jest profesjonalny sprzęt ortopedyczny. Pozwala to na szybką i skuteczną rekonwalescencję. W województwie podkarpackim jest sklep ortopedyczny REHA-MED, który dostarcza sprawdzonych rozwiązań. Dobór oraz doradztwo w zakresie obsługi klienta prowadzą doświadczeni fizjoterapeuci. Oferują oni wiedzę i pomoc techniczną przed użytkowaniem. Sklep ten i sprzęt ortopedyczny doskonale znany klientom w miejscowości Mielec, w której znajduje się sklep. Sklep Ortopedyczno-Rehabilitacyjny REHA-MED to doskonały wybór dla Państwa.

Dane adresowe sklepu to Mielec
ul. Dworcowa 4/19 (lokalizacja sklepu to C.H. Pasaż , jest to przyziemie – od strony wiaduktu)

Telefon kontaktowy z obsługą klienta: +48 888 430 696

Rehabilitacja kończyn i odpowiedni sprzęt ortopedyczny

Sprzęt rehabilitacyjnyCzęsto kończyny dolne ulegają niebezpiecznym urazom, zarówno w wypadkach, jak również w przypadku sportowców są to urazy kończyn, na przykład biegaczy. Znajdziemy więc specjalne stabilizatory, które możemy zakładać na przykład na kolano, a także na kostkę. W przypadku uszkodzeń stopy również znajdziemy odpowiednią ortezę, która problem przynajmniej częściowo rozwiąże. To profesjonalne wyposażenie medyczne, ale często stosowane również na własną rękę przez wiele osób, które rehabilitują się po nawet drobniejszych urazach. I słusznie. Tego typu działanie nie jest dla nas szkodliwe, a może wiele pomóc, przede wszystkim poprzez unieruchomienie (częściowe) kończyny i wyprawowanie sobie znacznie lepszego schematu ruchu.

Ortezy i problemy powtarzające się

Zabezpieczenie kończyny dolnej za pomocą profesjonalnej ortezy może okazać się kluczem do rozwiązania problemów takich jak chociażby znane wielu osobom „kolano biegacza” i wiele innych schorzeń powodowanych urazami i nieprawidłowymi nawykami czy chorobami współwystępującymi. Specjalistyczne ortezy pomagają w tych schorzeniach, dając poczucie komfortu i zabezpieczenia stawu kolanowego, kostki czy też stopy i co za tym idzie również znacząco podnosząc komfort psychiczny osobie, która taką ortezę nosi.