Jakie meble na wymiar można zamawiać


Strony

Meble na wymiar Mielec i powiat mielecki

Większość z nas jest przekonana, że meble na wymiar to wyłącznie kuchnie. Owszem, to właśnie one są zamawiane najczęściej. Nie są to jednak jedyne meble, które można zaprojektować i wykonać na wymiar. Tak naprawdę każdy rodzaj mebli może być zamówiony na wymiar. Poza kuchniami, do dyspozycji mamy meble do sypialni. Są to zwykle szafy i garderoby. Takie same szafy można montować w przedpokojach, korytarzach i na klatkach schodowych, wypełniają wolne przestrzenie półkami do przechowywania ubrań.

Z jakich materiałów powstają meble na wymiar?

Kuchnie i szafy na wymiar MielecW większości przypadków będziemy mieć do czynienia z płytami MDF w różnego rodzaju okleinach. Aby kuchnie na wymiar prezentowały się naprawdę ładnie, stosuje się w nich różnego rodzaju dodatki. Niektóre z nich to m.in. metalowe okucia, lustra oraz to, co przyciąga uwagę innych osób: oświetlenie LED. Jest ono szczególnie przydatne w dużych szafach i garderobach, do wnętrza których można wejść. Znacząco ułatwiają korzystanie z takich zabudów, czyniąc je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Jest wiele firm oferujących meble na wymiar. Monada-meble z powiatu Mielec na pewno zasługuje na uwagę, gdyż ich rozwiązania to zawsze stylowe, trwałe i bez kompromisowe kuchnie na wymiar.

Natomiast jeżeli chodzi o inne usługi budowlane związane z budową takie jak fundamenty czy strop warto odwiedzić sąsiadów. Mowa oczywiście o firmie BETOMEX ze Staszowa, woj. Świętokrzyskie która dostarcza beton dla odbiorców powiatu Staszów i okolic. To doskonałej jakości, trwały i solidny materiał.

MONADA-MEBLE MEBLE NA WYMIAR ADAM TARAN

Tuszów Narodowy 286
39-332 Tuszów Narodowy
Powiat Mielec

Jeżeli chcesz mieć nowoczesne lub stylowe, trwałe meble to zadzwoń: +48 783 962 744

Angielskie, skandynawskie lub nowoczesne meble kuchenne

Dodatkowo oczywiście kuchnie na wymiar mogą mieć bardziej wymowny i designerski styl wyposażając je w niezwykłe rozwiązania funkcjonalne, które dają nam akcesoria umożliwiające stworzenie niezwykłych szafek. Ponadto fronty nie tylko oklinowane ale również lakierowane fronty czy to połysk czy to mat. Oczywiście standardowe typowe blaty oklinowane można również zamienić na przykład na lakierowane drewno.

Szafy wnękowe i do zabudowy na wymiar

To jedne z najczęściej wybieranych mebli na wymiar. Jeżeli chodzi o szafy do zabudowy oraz wolnostojące to można doposażyć je w specjalne koszyki, szuflady na budy, pantografy na spodnie, wieszaki wysuwane i inne. Sprawdź na www.monada-meble.pl realizacje firmy związane z rozwiązaniami do zabudowy. Podczas realizowania szaf najważniejsze jest pełne zagospodarowanie wolnej przestrzeni i stworzenie funkcjonalnych, dostosowanych na miarę rozwiązań.