Transport krajowy i międzynarodowy

Transport to nieustannie rozwijający się dział gospodarki

Prężnie działająca gospodarka to wynik świetnie zorganizowanego systemu, w którym transport drogowy zajmuje niezwykle istotne miejsce. Wszakże import oraz eksport szerokiej gamy produktów wymaga szybkiego, skutecznego i bezpiecznego transportu. Dzięki transportowi ciężarowemu możliwy jest rozwój przemysłu, przewożenie w dane miejsce towarów, na które jest zapotrzebowanie i ich satysfakcjonująca sprzedaż. Wymiana produktów to ruch w interesie, nieustanny przepływ towarów, który pobudza gospodarkę. Dobrze zorganizowany transport zapewnia sukces producentom, hodowcom, sprzedawcom. Korzystają z niego biznesmeni i prywatni klienci. Nieustanne przeprowadzanie się, wyjazdy zagraniczne za pracą powodują, że transport międzynarodowy staje się coraz bardziej popularny i coraz lepiej rozwinięty.

Logistyka, magazynowanie i spedycja

Nie wszystkie firmy sprawdzają się na dłuższą metę w roli partnerów gdyż klienci oczekują dyspozycji i elastyczności. Elastyczność poza flotą własną zapewnia profesjonalna spedycja. Firma F.T.U.H MaxTrans z miasta Mielec w woj. podkarpackim to idealny partner. Firma transportowa MaxTrans świadczy bowiem profesjonalne usługi spedycyjne., szczególnie rozwinięta jest spedycja krajowa. Od 1996r firma obsługuje wiele firm, producentów i importerów oraz eksporterów w systematycznej i dyspozycyjnej ofercie. Spedycja poza flotą własną posiada pełen wachlarz samochodów dostosowanych i zoptymalizowanych pod zlecenia klientów pod różnym kontem i w różnych kierunkach. To doświadczony partner w biznesie.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów

ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Telefon – transport: +48 17 583 02 79
Telefon – wynajem samochodów: +48 792 051 510
Szczegółowa mapa z lokalizacją i biurem firmy oraz działem spedycji poniżej:

Warto skorzystać z oferty firmy gdyż jako jedni z nielicznych wyspecjalizowali się w zestawach drogowych tandem i jumbo, które cechuje powiększona ładowność pod kątem kubatury produktów. Firma MaxTrans to nie tylko transport krajowy to przede wszystkim transport towarów na Słowację a także transport na Węgry i do innych krajów Europy. Domenę firmy stanowi jednak transport towarów do Anglii a w pełnej ofercie również takie kierunki jak Austria i Ukraina.

Co wspiera szybki rozwój transportu ciężarowego?

Transport z Polski na SłowacjęAby transport drogowy oraz transport międzynarodowy i krajowy mogły się dobrze i szybko rozwijać potrzebne są inwestycje oraz programy umożliwiające dofinansowanie tej gałęzi gospodarki. Nowe drogi, centra logistyczno-spedycyjne, wprowadzanie norm zabezpieczających przed nadmierną emisją spalin oraz produkcja nowych i coraz bardziej bezpiecznych dla ekologii samochodów poprawiają jakość transportu, wpływając korzystnie na jego rozwój i znaczenie. Dzięki lepszej organizacji pracy kierowców i zasadom, które normują przemieszczanie się samochodów ciężarowych przez miasta, transport drogowy stał się jeszcze bardziej bezpieczny i skuteczny, nie jest tak uciążliwy dla mieszkańców miast.