Transport krajowy i międzynarodowy

Transport z Polski na południe Europy

Prężnie działająca gospodarka to wynik świetnie zorganizowanego systemu. W systemie tym transport drogowy zajmuje niezwykle istotne miejsce. Wszakże import oraz eksport szerokiej gamy produktów wymaga szybkiego, skutecznego i bezpiecznego transportu. Dzięki transportowi ciężarowemu możliwy jest rozwój przemysłu oraz przewożenie w dane miejsce towarów. Dotyczy to szczególnie tych, na które jest zapotrzebowanie i co za tym idzie popyt. Wymiana produktów to ruch w interesie, nieustanny przepływ towarów, który pobudza gospodarkę.

Dobrze zorganizowany transport zapewnia sukces producentom, hodowcom, sprzedawcom. Korzystają z niego biznesmeni i prywatni klienci. Nieustanne przeprowadzanie się, wyjazdy zagraniczne za pracą powodują, że transport międzynarodowy staje się coraz bardziej popularny. Przede wszystkim branża ta jest bardzo wysoko rozwinięta wśród pozostałych.

Międzynarodowy transport towarów Polska Austria, Słowacja czy Węgry

Nie wszystkie firmy sprawdzają się na dłuższą metę w roli partnerów gdyż klienci oczekują dyspozycji i elastyczności. Elastyczność poza flotą własną zapewnia profesjonalna spedycja. Firma F.T.U.H MaxTrans z miasta Mielec w woj. podkarpackim to idealny partner. Firma transportowa MaxTrans świadczy bowiem profesjonalne usługi spedycyjne., szczególnie rozwinięta jest spedycja krajowa. Od 1996r firma obsługuje wiele firm, producentów i importerów oraz eksporterów w systematycznej i dyspozycyjnej ofercie. Spedycja poza flotą własną posiada pełen wachlarz samochodów dostosowanych i zoptymalizowanych pod zlecenia klientów pod różnym kontem i w różnych kierunkach. To doświadczony partner w biznesie.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów

ul. Wolności 75
39-300 Mielec
Telefon – transport: +48 17 583 02 79
Telefon – wynajem samochodów: +48 792 051 510
Szczegółowa mapa z lokalizacją i biurem firmy oraz działem spedycji poniżej:

Firma transportowa z Mielca, z wieloletnim doświadczeniem w branży TSL

Warto skorzystać z oferty firmy gdyż jako jedni z nielicznych wyspecjalizowali się w zestawach drogowych tandem i jumbo. A to samochody, które cechuje powiększona ładowność pod kątem kubatury produktów. Firma MaxTrans to nie tylko transport krajowy to przede wszystkim transport towarów na Słowację a także transport na Węgry. Firma transportowa jednak nie ogranicza się i wozi także towary do innych krajów Europy. Domenę firmy stanowi jednak transport towarów do Anglii. Natomiast w pełnej ofercie również takie kierunki jak Austria i Ukraina.

Co wspiera szybki rozwój transportu ciężarowego?

Transport z Polski na SłowacjęAby transport drogowy oraz transport międzynarodowy i krajowy mogły się dobrze i szybko rozwijać potrzebne są inwestycje. Najważniejsze są specjalistyczne programy umożliwiające dofinansowanie tej gałęzi gospodarki. Nowe drogi, centra logistyczno-spedycyjne, wprowadzanie norm zabezpieczających przed nadmierną emisją spalin, to ważne. Ale przede wszystkim liczy się produkcja nowych i coraz bardziej bezpiecznych dla ekologii samochodów. Rozwiązania te poprawiają jakość transportu, wpływając korzystnie na jego rozwój i znaczenie.

Dzięki lepszej organizacji pracy kierowców i zasadom, które normują przemieszczanie się samochodów ciężarowych przez miasta, transport drogowy stał się jeszcze bardziej bezpieczny. Bardzo ważne jest to, że jest on bardzo skuteczny, nie jest tak uciążliwy dla mieszkańców miast.